Web Tasarım

Web Tasarım

Mobil Web Tasarım

Günümüzde internet kullanıcılarının %60’i Cep telefonu ve tabletten internette gezinmekte-dirler. Bu denli büyük bir pazara hitap edebilmeniz için web siteniz mobil uyumlu olması ge-rekmektedir. En son yenilik responsive web siteleri ile web projenizi oluştururuz.

 

Web Danışmanlık ve Projelendirme

Web tasarım konusunda sınanmış, doğrulanmış birikim ve deneyime sahip, uzmanlarımızla yanınızdayız. Sektörünüzü araştıralım ve web sitenizi birlikte yapılandıralım, izleyeceğiniz yolları, tüm adımları birlikte organize edelim. Emeğinizi ve zamanınızı boşa harcamayın. Dijital platformlarda verimlilik ve başarının garanti altına alınması amacıyla web uygulamalarının nasıl yürüdüğü hakkında size bilgi, doküman ve destek sağlıyoruz.

 
 

Özel Web Yazılım

İhtiyacınız olan uygulamaları size özel hazırlayabiliriz.

Hazır web paketleri web projenize yeterli gelmiyorsa bu uygulama ile web projenizi sınır tanımadan oluştururuz. Web projenize özel modüller hazırlayabiliriz ve web projenizi daha etkin kullanabilir, kullandırabilirsiniz. Sadece hayal edin, Mesut Örküp Yazılım ekibi hayallerinize can versin.

 
 

SEO Optimizasyon Danışmanlığı

Google da ilk sayfada olmak artık çok zor, bu zorlukları aşmaksa profesyonel desteklerle im-kânsız değil. İnternet siteniz yakından takip edilerek, arama motorlarında ilk sıralara getiril-mesi sürecinin yönetilmesine ve izleyeceğiniz yollar hakkında sürekli danışmanlık desteği ve dokümantasyon alırsınız.

 
 

İçerik Hazırlama

İnternet siteleri için en önemli kaynak özgün içeriktir. Web siteniz için özgün ve zengin içeriğe ihtiyaç duymaktasınız, bu içeriklerin özgün olarak hazırlanması hedef pazara bilgi sağlaması ve arama motorlarını tetikleyici olması gerekmektedir. Web projeniz için metin yazarlarımız içeriklerinizi hazırlar ve web sitenizde yayımlanması sağlanır.

 
 

Kaliteli Görseller

Bir web sitesine anlam kazandıran, web sitesini estetik gösteren tek şey web sitesinde kulla-nılan görsellerdir. Web siteniz için ürün fotoğraflarınız, kurumsal fotoğraflarınız fotoğrafçıla-rımız tarafından yerinizde çekilir, fotoğraflarınız grafik tasarımcılarımız tarafından web orta-mında kullanılır konuma getirilerek web sitenizde kullanılır. Ayrıca 500 Bin üzerinde kütüp-hanemizdeki görsellerde sizin için kullanıma açıktır.

 
 

A Sınıfı Destek

Web sitenizi yönetecek personellerinize yerinde destek eğitimi verilerek onların birer web-master olmaları sağlanmaktadır. Ayrıca web dokümantasyonları ile katkı sağlanmaktadır.

Web sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözebilmek için, internet sitelerinizin başarılı olabilmesi için, tanıtımlarınızı artırabilmek için 7/24 telefon, canlı destek, e-posta ve yerinde destek hizmetlerimizi kesintisiz 365 gün, sınırsız sağlamaktayız. İşinizin bir parçası olarak olağanüstü hizmet sağlamaya odaklanmış size destek olmak için hazır bekleyen profesyonellerimizle sizi mutlu etmek istiyoruz.